Spolupráca s Materiálovo technologickou fakultou STU

Zdielať

7. Oct 2014   Aktuality

Dňa 7.10.2014 sa na pôde spoločnosti HKS Forge, s.r.o. v Trnave konalo pracovné stretnutie zástupcov Materiálovo technologickej fakulty STU, Ústavu výrobných technológii s vedením podnikov HKS Forge, s.r.o. a Slovarm, a.s.. Za Ústav výrobných technológií sa stretnutia zúčastnili prof. Ing. Peter Šugár, CSc., doc. Ing. Mária Kapustová, PhD. a doc. Ing. Erika Hodúlová, PhD a interný doktorand, ktorý bude doktorandskú prácu vykonávať v našom podniku. Na stretnutí boli prerokované možnosti spolupráce v oblasti prípravy doktorandov, v oblasti vzdelávania zamestnancov podnikov a v neposlednom rade možnosti spolupráce v oblasti výskumu a vývoja. Zástupcovia podnikov Radovan Pobočík a Ing. Bohuslav Koči predstavili zámery a potreby rozvoja podnikov v spomínaných oblastiach. Na záver stretnutia zástupcovia MTF navštívili výrobné priestory HKS Forge, s.r.o., kde im technológovia prevádzok vysvetlili celý proces výroby a predstavili jednotlivé prevádzky. Ďalším krokom spolupráce bude návšteva Centra excelentnosti MTF STU zo strany našich strojárskych podnikov začiatkom novembra.

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom…

Prečítať viac Zdielať

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

16. 4. 2019

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom objektívneho určenia reálnych výdavkov.

Prečítať viac   Zdielať

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články