Spolupráca s Materiálovo technologickou fakultou STU

Zdielať

7. Oct 2014   Aktuality

Dňa 7.10.2014 sa na pôde spoločnosti HKS Forge, s.r.o. v Trnave konalo pracovné stretnutie zástupcov Materiálovo technologickej fakulty STU, Ústavu výrobných technológii s vedením podnikov HKS Forge, s.r.o. a Slovarm, a.s.. Za Ústav výrobných technológií sa stretnutia zúčastnili prof. Ing. Peter Šugár, CSc., doc. Ing. Mária Kapustová, PhD. a doc. Ing. Erika Hodúlová, PhD a interný doktorand, ktorý bude doktorandskú prácu vykonávať v našom podniku. Na stretnutí boli prerokované možnosti spolupráce v oblasti prípravy doktorandov, v oblasti vzdelávania zamestnancov podnikov a v neposlednom rade možnosti spolupráce v oblasti výskumu a vývoja. Zástupcovia podnikov Radovan Pobočík a Ing. Bohuslav Koči predstavili zámery a potreby rozvoja podnikov v spomínaných oblastiach. Na záver stretnutia zástupcovia MTF navštívili výrobné priestory HKS Forge, s.r.o., kde im technológovia prevádzok vysvetlili celý proces výroby a predstavili jednotlivé prevádzky. Ďalším krokom spolupráce bude návšteva Centra excelentnosti MTF STU zo strany našich strojárskych podnikov začiatkom novembra.

Technický pokrok IV: Drsnomer nás posúva ďalej a sporí nám peniaze

Na konci minulého roka sme začali v testovať nové zariadenie, ktoré umožňuje zmerať drsnosť povrchu…

Prečítať viac Zdielať

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Technický pokrok IV: Drsnomer nás posúva ďalej a sporí nám peniaze

23. 7. 2019

Na konci minulého roka sme začali v testovať nové zariadenie, ktoré umožňuje zmerať drsnosť povrchu po trieskovom opracovaní. Niektorí zákazníci kováčne majú na tento parameter veľmi vysoké nároky.

Prečítať viac   Zdielať

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

16. 4. 2019

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom objektívneho určenia reálnych výdavkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články