Radničné hry a Trnavský jazzyk

Zdielať

20. Sep 2012   Aktuality

Tak ako v minulom roku, tak aj teraz sa spoločnosť HKS Forge, s.r.o. rozhodla podporiť aktivity mesta Trnava a sponzorsky sa podieľať na rozvíjaní kultúry v meste.
Tento rok sme si z vybraného množstva akcií, ktoré mesto organizuje vybrali Radničné hry a Trnavský jazzyk.

Radničné hry sa konali 28. – 29. júna 2012 na nádvorí radnice. Organizátori podujatia pripravili pestrý program, na ktorom mohli návštevníci vidieť komédiu Nevyliečiteľný (Csongor Kassai, Kamil Mikulčík, Viktor Horjan, Helena Krajčiová a Lenka Barilíková) a Lordi (Maroš Kramár, Jozef Vajda a Peter Šimun). Pre deti bolo pripravené zábavné popoludnie vo forme tvorivých dielní, interaktívneho divadielka a Dúhového autobusu.

Trnavský jazzyk sa konal 3. – 4. augusta 2012 v mestskom amfiteátri v Trnave. V tomto ročníku sa na festivale predstavili známe slovenské aj zahraničné kapely a nechýbali ani nováčikovia na tejto hudobnej scéne. Zárukou kvality boli mená ako OndřejŠtveráček, Ľuboš Brtáň ORGAN SECTION, Štefan „Pišta“ Bartuš&JazzBrothers, zoskupenie Talent Transport, Retro ACT a na záverfrancúzska kapela Azulejos spolu s flamenco tanečníčkou SharonSultan. Festival sa konal pod holým nebom a ako každý rok bol naplnený tým najlepším, čo slovenská jazzové scéna ponúka.

 

Galéria

Technický pokrok IV: Drsnomer nás posúva ďalej a sporí nám peniaze

Na konci minulého roka sme začali v testovať nové zariadenie, ktoré umožňuje zmerať drsnosť povrchu…

Prečítať viac Zdielať

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Technický pokrok IV: Drsnomer nás posúva ďalej a sporí nám peniaze

23. 7. 2019

Na konci minulého roka sme začali v testovať nové zariadenie, ktoré umožňuje zmerať drsnosť povrchu po trieskovom opracovaní. Niektorí zákazníci kováčne majú na tento parameter veľmi vysoké nároky.

Prečítať viac   Zdielať

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

16. 4. 2019

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom objektívneho určenia reálnych výdavkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články