Radničné hry a Trnavský jazzyk

Zdielať

29. Sep 2017   Aktuality

Tak ako v minulom roku, tak aj teraz sa spoločnosť HKS Forge, s.r.o. rozhodla podporiť aktivity mesta Trnava a sponzorsky sa podieľať na rozvíjaní kultúry v meste.
Tento rok sme si z vybraného množstva akcií, ktoré mesto organizuje vybrali Radničné hry a Trnavský jazzyk.

Radničné hry sa konali 28. – 29. júna 2012 na nádvorí radnice. Organizátori podujatia pripravili pestrý program, na ktorom mohli návštevníci vidieť komédiu Nevyliečiteľný (Csongor Kassai, Kamil Mikulčík, Viktor Horjan, Helena Krajčiová a Lenka Barilíková) a Lordi (Maroš Kramár, Jozef Vajda a Peter Šimun). Pre deti bolo pripravené zábavné popoludnie vo forme tvorivých dielní, interaktívneho divadielka a Dúhového autobusu.

Trnavský jazzyk sa konal 3. – 4. augusta 2012 v mestskom amfiteátri v Trnave. V tomto ročníku sa na festivale predstavili známe slovenské aj zahraničné kapely a nechýbali ani nováčikovia na tejto hudobnej scéne. Zárukou kvality boli mená ako OndřejŠtveráček, Ľuboš Brtáň ORGAN SECTION, Štefan „Pišta“ Bartuš&JazzBrothers, zoskupenie Talent Transport, Retro ACT a na záverfrancúzska kapela Azulejos spolu s flamenco tanečníčkou SharonSultan. Festival sa konal pod holým nebom a ako každý rok bol naplnený tým najlepším, čo slovenská jazzové scéna ponúka.

 

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Technologický pokrok po prvé: Odhalí všetky vnútorné chyby Kováčňa zakúpila ultrazvuk za 180-tisíc eur

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Technologický pokrok po prvé: Odhalí všetky vnútorné chyby Kováčňa zakúpila ultrazvuk za 180-tisíc eur

14. 8. 2017

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články