Radničné hry a Trnavský jazzyk

Zdielať

20. Sep 2012   Aktuality

Tak ako v minulom roku, tak aj teraz sa spoločnosť HKS Forge, s.r.o. rozhodla podporiť aktivity mesta Trnava a sponzorsky sa podieľať na rozvíjaní kultúry v meste.
Tento rok sme si z vybraného množstva akcií, ktoré mesto organizuje vybrali Radničné hry a Trnavský jazzyk.

Radničné hry sa konali 28. – 29. júna 2012 na nádvorí radnice. Organizátori podujatia pripravili pestrý program, na ktorom mohli návštevníci vidieť komédiu Nevyliečiteľný (Csongor Kassai, Kamil Mikulčík, Viktor Horjan, Helena Krajčiová a Lenka Barilíková) a Lordi (Maroš Kramár, Jozef Vajda a Peter Šimun). Pre deti bolo pripravené zábavné popoludnie vo forme tvorivých dielní, interaktívneho divadielka a Dúhového autobusu.

Trnavský jazzyk sa konal 3. – 4. augusta 2012 v mestskom amfiteátri v Trnave. V tomto ročníku sa na festivale predstavili známe slovenské aj zahraničné kapely a nechýbali ani nováčikovia na tejto hudobnej scéne. Zárukou kvality boli mená ako OndřejŠtveráček, Ľuboš Brtáň ORGAN SECTION, Štefan „Pišta“ Bartuš&JazzBrothers, zoskupenie Talent Transport, Retro ACT a na záverfrancúzska kapela Azulejos spolu s flamenco tanečníčkou SharonSultan. Festival sa konal pod holým nebom a ako každý rok bol naplnený tým najlepším, čo slovenská jazzové scéna ponúka.

 

Galéria

Výrobné firmy, univerzita a akadémia vied prepájajú svoje kvality

Kto môže kováčni pomôcť v oblasti výskumu? Ako by sme dokázali zamestnať viac šikovných študentov?…

Prečítať viac Zdielať

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Výrobné firmy, univerzita a akadémia vied prepájajú svoje kvality

6. 11. 2019

Kto môže kováčni pomôcť v oblasti výskumu? Ako by sme dokázali zamestnať viac šikovných študentov? A ako dokážu spolupracovať priemyselné firmy?

Prečítať viac   Zdielať

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

19. 9. 2019

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov potrebujeme aj v kováčni. Aj preto sme sa tento rok zapojili do programu Automobilovej junior akadémie, ktorá podnecuje záujem mladých ľudí o štúdium techniky.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články