Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

Zdielať

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov potrebujeme aj v kováčni. Aj preto sme sa tento rok zapojili do programu Automobilovej junior akadémie, ktorá podnecuje záujem mladých ľudí o štúdium techniky.

19. Sep 2019   Aktuality

Akadémia predstavuje tínedžerom vo veku od 12 do 16 rokov zaujímavo a hravou formou odvetvie automobilového priemyslu. Ako jej partner sme preto mali pre študentov vymyslieť taký program, z ktorého by si odniesli čo najviac poznatkov, ale aj vzácnu osobnú skúsenosť.

Skupinku mladých ľudí sme preto nechali nahliadnuť do výroby a spoznať ju na vlastné oči. Obrovské mašiny, oheň sálajúci z pecí a autentický zvuk kovania zanechali v junioroch skutočne silné dojmy. So sprievodcami však najskôr absolvovali školenie o bezpečnosti v našom novom školiacom stredisku a dozvedeli sa informácie o výrobe, aby jej dobre počas prehliadky dobre porozumeli. O tom, či sa tak skutočne stalo, nás, aj študentov samých presvedčil následný vedomostný kvíz. A keďže motivácia je dôležitá v každom veku, pre najlepších sme  pripravili aj vecné ceny. Všetci absolventi akadémie si od nás na pamiatku odniesli drevené hlavolamy. 

Úprimne si želáme, aby čo najviac týchto mladých ľudí objavilo v sebe zanietenie a vášeň pre techniku. Kováčňa HKS Forge im rada poskytne príležitosť pre kariérny rast.

 

Galéria

Dni zdravia 2022 v HKS Forge

Zamestnanci HKS Forge počas Dňa zdravia zistili, v akej sú fyzickej kondícii. S výsledkami…

Prečítať viac Zdielať

Z paliet do regálov, v sklade zápustkárne je poriadok

Zápustkáreň v trnavskej kováčni HKS Forge má nový sklad. Kovacie náradie preložili z paliet a…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Dni zdravia 2022 v HKS Forge

9. 8. 2022

Zamestnanci HKS Forge počas Dňa zdravia zistili, v akej sú fyzickej kondícii. S výsledkami špeciálnych vyšetrení bol len málokto skutočne spokojný. Kováčňa teraz zamestnancov motivuje k pozitívnej zmene.

Prečítať viac   Zdielať

Z paliet do regálov, v sklade zápustkárne je poriadok

15. 2. 2022

Zápustkáreň v trnavskej kováčni HKS Forge má nový sklad. Kovacie náradie preložili z paliet a priestor je teraz podstatne prehľadnejší. Investícia šetrí zamestnancom a zvlášť skladníkom vzácny čas.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články