Manažérske systémy

Zdielať

4. Jun 2012   Aktuality

Systém environmentálneho manažérstva a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci sme po rozhodnutí vedenia spoločnosti začali budovať v roku 2009. Celý proces zavádzania systémov podľa noriem STN EN ISO 14 001: 2004 a STN OHSAS 18 001: 2007 a ich integrácia do jedného celku už s existujúcim systémom manažérstva kvality ISO/TS 16949 : 2009 bol zavŕšený vykonaním certifikačného auditu pre environment a BOZP, ktorý vykonala spoločnosti TÜV NORD v novembri 2011.

Spoločnosť vypracovala a prijala politiku, ktorou sa zaviazala neustále zlepšovať všetky činnosti a nasmerovať ich tak, aby sa minimalizovali vplyvy na životné a pracovné prostredie a aby sa zvýšila bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci.
Spoločnosť prijala politiku ako záväzný dokument, ktorý má nasmerovať všetky ďalšie činnosti spoločnosti k neustálemu zlepšovaniu.

Galéria

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov…

Prečítať viac Zdielať

Vďaka novým investíciám produkujeme viac a efektívnejšie

Naše technologické inovácie majú jasný cieľ: odbremeniť kováčov od ťažkej manuálnej práce,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

19. 9. 2019

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov potrebujeme aj v kováčni. Aj preto sme sa tento rok zapojili do programu Automobilovej junior akadémie, ktorá podnecuje záujem mladých ľudí o štúdium techniky.

Prečítať viac   Zdielať

Vďaka novým investíciám produkujeme viac a efektívnejšie

17. 9. 2019

Naše technologické inovácie majú jasný cieľ: odbremeniť kováčov od ťažkej manuálnej práce, zefektívniť výrobu, vyprodukovať viac výrobkov a za kratší čas. Aktuálne sme investovali do ďalších šikovných pomocníkov, ktorí nám tento cieľ pomáhajú plniť.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články