HKS Forge a leto v Trnave

Zdielať

31. Aug 2015   Aktuality

Tento rok Festival Trnavská 13 opäť lákal na výbornú muziku aj zaujímavé sprievodné podujatia Ďalší diel dvojdňového multižánrového Festivalu Trnavská 13 sa konal v dňoch 12. a 13. júna. Opäť nechýbali koncerty, súťaž mladých kapiel, obľúbený pivný pochod, detský a športový program a športovci sa mohli tešiť na beh mestom Trnavská 13 Run.

Hlavnými hudobnými lákadlami Festivalu Trnavská 13 boli Zóna A, Slobodná Európa, HEX, Chiki liki tu-a či Karpatské chrbáty. V rámci dvojdňového festivalu vystúpili aj KALI & Peter Pan, Bukasový Masív, Rock Reunion, Odtial Potial a ďalší. V piatok aj v sobotu popoludní otvorili hudobný program na hlavnom pódiu nádejné kapely.

Už po druhý raz sa v rámci festivalu bežal Trnavská 13 Run so symbolickou dĺžkou trinásť kilometrov. Pre menej zdatných športovcov bol pripravený beh v areáli Slávie na 1,3 km pod názvom Trnavská 1,3 RUN, kde si rodiny mohli zabehnúť aj na štadióne Slávie po tartane.

Aj v tomto roku si na festivale prišli na svoje aj rodiny s deťmi, pre ktoré bolo pripravených niekoľko zaujímavých podujatí. Na festival opäť zavítali aj členovia športových klubov a združení z Trnavy, ktoré prezentovali svoju činnosť a návštevníkom ponúkli možnosť vyskúšať si na vlastnej koži niektoré zo športových disciplín.

Festival Trnavská 13 sa stal jednou z najväčších kultúrnych udalostí roka v Trnave. V tomto roku sa ho zúčastnilo rekordných 3289 účastníkov.

Výrobné firmy, univerzita a akadémia vied prepájajú svoje kvality

Kto môže kováčni pomôcť v oblasti výskumu? Ako by sme dokázali zamestnať viac šikovných študentov?…

Prečítať viac Zdielať

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Výrobné firmy, univerzita a akadémia vied prepájajú svoje kvality

6. 11. 2019

Kto môže kováčni pomôcť v oblasti výskumu? Ako by sme dokázali zamestnať viac šikovných študentov? A ako dokážu spolupracovať priemyselné firmy?

Prečítať viac   Zdielať

Oheň a treskot mašín. Študenti spoznali našu výrobu.

19. 9. 2019

Mladí vzdelaní ľudia sú budúcnosťou každého hospodárskeho podniku a takýchto zamestnancov potrebujeme aj v kováčni. Aj preto sme sa tento rok zapojili do programu Automobilovej junior akadémie, ktorá podnecuje záujem mladých ľudí o štúdium techniky.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články