HKS Forge a leto v Trnave

Zdielať

31. Aug 2015   Aktuality

Tento rok Festival Trnavská 13 opäť lákal na výbornú muziku aj zaujímavé sprievodné podujatia Ďalší diel dvojdňového multižánrového Festivalu Trnavská 13 sa konal v dňoch 12. a 13. júna. Opäť nechýbali koncerty, súťaž mladých kapiel, obľúbený pivný pochod, detský a športový program a športovci sa mohli tešiť na beh mestom Trnavská 13 Run.

Hlavnými hudobnými lákadlami Festivalu Trnavská 13 boli Zóna A, Slobodná Európa, HEX, Chiki liki tu-a či Karpatské chrbáty. V rámci dvojdňového festivalu vystúpili aj KALI & Peter Pan, Bukasový Masív, Rock Reunion, Odtial Potial a ďalší. V piatok aj v sobotu popoludní otvorili hudobný program na hlavnom pódiu nádejné kapely.

Už po druhý raz sa v rámci festivalu bežal Trnavská 13 Run so symbolickou dĺžkou trinásť kilometrov. Pre menej zdatných športovcov bol pripravený beh v areáli Slávie na 1,3 km pod názvom Trnavská 1,3 RUN, kde si rodiny mohli zabehnúť aj na štadióne Slávie po tartane.

Aj v tomto roku si na festivale prišli na svoje aj rodiny s deťmi, pre ktoré bolo pripravených niekoľko zaujímavých podujatí. Na festival opäť zavítali aj členovia športových klubov a združení z Trnavy, ktoré prezentovali svoju činnosť a návštevníkom ponúkli možnosť vyskúšať si na vlastnej koži niektoré zo športových disciplín.

Festival Trnavská 13 sa stal jednou z najväčších kultúrnych udalostí roka v Trnave. V tomto roku sa ho zúčastnilo rekordných 3289 účastníkov.

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom…

Prečítať viac Zdielať

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

HKS vyzýva na predkladanie ponúk

16. 4. 2019

HKS vyzýva subjekty na predkladanie ponúk v rámci prieskumu trhu realizovaného za účelom objektívneho určenia reálnych výdavkov.

Prečítať viac   Zdielať

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články